Erhan EREN

Marka ve Pazarlama İletişimi

Hakkımda

20150502_161516_Richtone(HDR)

Temmuz 1989 İstanbul doğumluyum. Lise eğitimimi Şişli (Yabancı Dil Ağırlıklı) Lisesi’nde tamamladım. Lise yıllarında tiyatro ve şiir dinletisi çalışmalarında aktif olarak görev aldım.

2008 yılında başlayan Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık eğitimim sürecinde, İcat Çıkar, Genç Kırmızı, IAA, Altın Pusula, Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması gibi bir çok yarışmaya katıldım. 2011 yılında 23. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Halkla İlişkiler dalı Sosyal Sorumluluk alanında grup arkadaşlarımla birlikte 2. lik ödülü kazandım.

Leo PR, Markam ve Posta Gazetesi’nde stajlar yaptım. Reklamcılık Vakfı Çaylak Kampı’na katıldım.

Eylül 2013- Kasım 2014 döneminde İstanbul0212 Reklam ajansında Stratejist ve Müşteri Temsilcisi olarak Sharp, Pioneer, Yeşil GYO, KUYAŞ gibi markalar adına çalıştım. Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nde Pazarlama ve Strateji Uzmanı olarak çalıştım. Şu anda Avek Otomotiv’de Pazarlama Uzmanı olarak çalışıyorum.

2012 yılından beri Pazarlamasyon.com sitesinde marka ve reklam stratejileri üzerine yazılar yazıyorum. Reklamda stratejik planlama ve marka iletişimi yönetimi alanlarıyla yakından ilgiliyim. Ayrıca Sosyal Antropoloji, Bilim Tarihi, Davranış Psikolojisi ve Anadolu Kültürü gibi konulara özel ilgim söz konusu.

KARİYER HEDEFİM

Öğrenim hayatım boyunca edinmiş olduğum ve benim “HİT” olarak adlandırdığım “hikaye, içgörü ve tüketici odaklı iletişim” bakış açımı, Stratejik Planlama ve Marka İletişimi Yönetimi alanlarında etkin kullanarak ülkemizin başarılı markalaşma projelerinde görev üstlenmek istiyorum.

Orta vadede ülkemizin geleneksel ürünlerinin ve Anadolu coğrafyasının binlerce yıllık mirasından gelen nimetlerinin günümüz pazarlama ve iletişim yöntemleri kullanılarak dünya çapında markalaşması adına, bu topraklardan dünya markaları çıkarma gönüllüsü olarak çalışmak istiyorum.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: